ALONSO DUBOST, Martin - JAMES DU PETIT VIVIER |
|
ALONSO JATO, María - SABAL DE OLID |
|
ALONSO SANZ, Carmen - GHORFLI |
|
ÁLVAREZ GARCÍA, Olivia - CHARMEUR |
|
ÁLVAREZ RODRÍGUEZ, Victoria - ARRIANO |
|
ARANGO LASAOSA, José - RAGGAMUFFIN |
|
ARESU GARCÍA OBREGON, Carolina [ABS] - ZIRISYO DE T |
|
BALANZATEGI BARRENETXEA, Mirari - HERA VAN'T HOF VAN EVERSEM |
|
BAMONDE BERMÚDEZ DE CASTRO, Jesús - AGR COLOMBIA |
|
BARCENILLA MARTIN, Beatriz - UPPY QUEEN DE OLID |
|
BAYARRI MOORE, Noelia [ADU] - GATTUSA DE SORRIBAS |
|
BAYARRI MOORE, Noelia [ADU] - VERAZZANO |
|
BERMÚDEZ MONTES, Andrea - CHESTER DC |
|
BERTOLINI ZICHY THYSSEN, Chloe - NEVER ALONE |
|
BERTOLINI ZICHY THYSSEN, Chloe - ERICA V WESTLEVEN Z |
|
BLANCO RUIZ, Lucía - RP BALTICO |
|
CALVIÑO RABON, Roi - JUNO DEL AMOR |
|
CARRASCOSA SANCHA, Daniella - CONMIRA PUIGROQ |
|
CAVACO SANTOS, Tiago - JUANITO |
|
CENGOTITABENGOA GARITAONANDIA, Ainhoa - TACOAC D'ELPEGERE |
|
CERDIDO CALDERON, Angel - FIGUIER DU ROC |
|
CERDIDO CALDERON, Angel - SEVILLA DE VILLAFRANCA |
|
DE CARVAJAL FERNÁNDEZ, Águeda [U25] - VASCO DE MARS |
|
DE MEDINA ALONSO, Laina Del Carmen - MALPICA DO PEGULLAL |
|
DE WIT GUZMÁN, Juan Antonio - NEGUSITA |
|
DOLEGOWSKI MONTÓN, Sofía - SANTOURINO |
|
ESPINOSA MENÉNDEZ, Joseba [Oviedo] - DIAMONT JGF |
|
FERNÁNDEZ DE VELASCO ARROYO, Carmen - QUELEBELLE DU GERY |
|
FERNÁNDEZ SANCHEZ, Alejandro - DIABLU |
|
FERVIENZA MARQUIEGUI, Inés - CASSERTA AZ |
|
FONZE, Benjamín - KANTURO VAN'T ELZENHOUT |
|
FUMERO HERNÁNDEZ, José Juan - JUMP OFF C |
|
FUMERO HERNÁNDEZ, José Juan - DOUBLE R COLTAIRE |
|
GANDÍA AGUILAR, Elena - DOUBLE R MIRACLE |
|
GANDÍA AGUILAR, Blanca - ARA DE ST ANNE Z |
|
GARCIA-GALLARDO GARCÍA, Pablo - CRUSO J |
|
GARCIA-GALLARDO GARCÍA, Enrique - NOLWEN ALIA Z |
|
GARCIA-GALLARDO GARCÍA, Enrique - SIRACUSA DE OLID |
|
GARCIA-GALLARDO GARCÍA, Pablo - CANAU DE CHALINA |
|
GARCÍA GARRIDO, Ignacio - TARZAN DU VAL TIBERMONT |
|
GARCÍA LASALA, Adriana Olatz - RIMBAUD LA GASTINE |
|
GARCÍA PRIDA, María - ATHENEA 14.74 % |
|
GARCÍA ROQUE, Ismael - COCOPELLI B |
|
GARCÍA RUEDA, Jimena - GISMO DE PRAVIA |
|
GARRIDO MARTÍN, Vicente - FASALLINE Z |
|
GONZÁLEZ ALONSO, Guillermo - ADRIANO DE WALYRO |
|
GONZÁLEZ BARROS, Ari - QUIRIKOU DE LYR VITESSE |
|
GONZÁLEZ GARCÍA, Cayetana - QUISKIO |
|
GONZÁLEZ HERRERO, María - UAPA DE OLID |
|
GONZÁLEZ ROBINSON, Julio Mario - JOLIE |
|
GONZALEZ-SAAVEDRA GARCÍA, Carlos - GALA |
|
GONZALEZ-SAAVEDRA GARCÍA, Carlos - IGHALO |
|
GONZÁLEZ SUÁREZ, Iraida - NORAH JONES JGF |
|
GOYOAGA MOLLET, Elisabeth - EXOCET DES TUNES |
|
GOYOAGA MOLLET, Francisco - NIK NAK DV |
|
GOYOAGA MOLLET, Elisabeth - LA ROSE VAN DORPERHEIDE |
|
GRAS LORENTE, Marta - JEANNE VD OUDE HEIHOEF |
|
GRUEIRO NOCHE, Santiago - CASTER |
|
HAAS PRO, Marcos - LASEÑORITA DE BUZALEN |
|
HERNÁNDEZ YANGUAS, Carmen - ADREM |
|
HONRUBIA ALVARIÑO, Miguel - TANGO DE LA ROQUE |
|
JAUME BIARNES, Luis [JJ] - DARK NIGHT DC |
|
JUNQUERA PERERA, Jairo - HUGO DE MAEZA |
|
JUNQUERA PERERA, Jairo - FALSTAFF DE MAEZA |
|
LÓPEZ BENITO, Lucas - TOO MUCH AL ROC |
|
LÓPEZ BENITO, Lucas - OSMAN DEL PAS |
|
LÓPEZ DE LA VARA, María - ELECTRO DES FORETS |
|
MAESTRE ARMADA, Pelayo - D'ONE |
|
MAESTRE ARMADA, Igor - BRAVIS SQ |
|
MÁRQUEZ MÉNDEZ, Luis [OPE · LAS CADENAS] - KWAK FLY |
|
MARSA WAMSTEKER, Claudia [OPE] - CASSINA LH Z |
|
MARTINEZ-CACHA MARTÍNEZ, Antonio - ELVIS DE WIJNENDAELE Z |
|
MARTÍN GARCIA-ABRIL, Reyes - ALL-STAR |
|
MASCARDI JENSEN, Isabella - EL PACIENTE DE SAUCO |
|
MASCARDI JENSEN, Isabella - CENTURION Z |
|
MATAMALAS ROIG, Carmen - ZIGGO Z |
|
MATEOS BERNALDEZ, Ana - QUIZY DEL MASET |
|
MATEOS BERNALDEZ, Alvaro - EXOTIC STAR |
|
MATOSSIAN OSORIO, Jaime - HUSAR DE QUIJAS |
|
MATOSSIAN OSORIO, Jaime - MALI |
|
MEDAL RIONDA, Pablo - GASTON AZ |
|
MENÉNDEZ MIERES, Gerardo - DINASTIA DC |
|
MUÑIZ GONZÁLEZ, Carlos - DRACO Z |
|
MUÑIZ GONZÁLEZ, Carlos - HELLA |
|
ONAINDIA BARROETA, Nerea - DJANGO |
|
ONRAITA EZQUERRA, Lua - STANFORD |
|
PEÑA DELGADO, Anartz - ULYNE DU THOT |
|
PEREZ-BERNARDO VILLABRILLE, Jimena - VIÑON NEOCLASSICA |
|
PERIS JENSEN, Isabel - HEART OF PRIDE |
|
PLANCHON, Johanna - HIGH QUALITY |
|
REY SALGUEIROS, Alejandro - TALAMACA 29,35% |
|
RICO DE SANTIAGO, Antonio - VENUS D´AS DE PIC |
|
RIVA GIL, Juan - ROANNE DE MARS |
|
RIVA GIL, Juan - UM PTI DU GUE |
|
ROQUET AUTONELL, Imma - NIMMER FBH |
|
ROTLLANT DAURELLA, Mario - CERANO |
|
SAENZ PALACIOS, Eva - BULLICIO DE COSO |
|
SAEZ DE IBARRA, Clara - JUNE DE REVE |
|
SÁNCHEZ HIDALGO, Fernando - CANOR DE SOLAVILLA |
|
SANTIAGO ARTIME, Pablo - BRISA DE MONTEMEAO |
|
SEBASTIÁN ALFONSO, Beñat - CHILI Z |
|
SEGOVIA RE, Luciano Ignacio - JAROMYR |
|
SILVELA CASTAÑÓN, Jaime - FOUCHKO DU LYS |
|
SILVELA CASTAÑÓN, Jaime - JUMANJI SIH |
|
TINAO PEREZ-MIRAVETE, Joaquín - HENXEL K |
|
TORRES BRUZON, Borja - VERDI |
|
UCELAY ITURRIZA, Cristina - SAPHIR MENJOULET |
|
UCELAY ITURRIZA, Amaia - UBU LE FOUGAIN |
|
VELASCO HAUSER, Maia - ILONA VAN’T PALMENHOF |
|
VILLANUEVA ALONSO, Felipe - TLALOC DE LA VIOLLE |
|
ZARATE POSADAS, Lucía - OASIS DE QUIJAS |
|